Hallitus 2021


Puheenjohtaja

Petri Laiho, p. 0400 915012, petri.laiho[at]jippii.fi


Varapuheenjohtaja

Kauko Järvensivu, p. 050 435 4870,  ksivu52[at]gmail.com



Sihteeri

Aki Hepokorpi, akihepokorpi[at]hotmail.com


Hallituksen muut jäsenet

Leena Hulkkonen, leena.hulkkonen[at]kolumbus.fi

Pirjo Jukarainen,  pirjo.jukarainen[at]gmail.com

Arto Järvinen, arto.jarvinen[at]kolumbus.fi

Pirjo Kivelä, pii.kivela[at]gmail.com

Matti Pitkänen, matti.pitkanen[at]tpnet.fi

Olli-Pekka Silfverhuth, olli-pekka.silfverhuth[at]evl.fi


Taloudenhoitaja

Hannu Routamaa, hannu.routamaa[at]gmail.com



Seuran hallitus vuosimallia 2020. Kuvasta puuttuvat Miia Terämä ja Aki Vainio


Pirkkalainen -lehti


Toimitus

Antti Jokinen, päätoimittaja, p. 040 529 2892

Maija-Riitta Merikanto, toimittaja, p. 0400 991 513

toimitus[at]pirkkalainen.com


Ilmoitukset, laskutus & toimisto

Ulla Sainio, p. 050 567 5374

Jaana Juuti, p. 040 592 2055


Kotisivut ja verkkolehti

pirkkalainen.com